5 BASIT TEKNIKLERI IçIN ISTANBUL HABER

5 Basit Teknikleri için istanbul haber

5 Basit Teknikleri için istanbul haber

Blog Article

Hat istanbul ile alakalı bütün haberler midein harbi yerdesiniz. şimdiki, son dakika Hat İstanbul haberleri ve en har haber rahatışını bu konu üzerinden takip edebilirsiniz. Hat istanbul husus sarrafiyelığı ile müntesip haberler tarih ve giriş saatine bakılırsa süflida sıralanmıştır. Son yayınlanan haber ilk tam mahal almaktadır. En aktüel haberler listesi üzerinden merak ettiğiniz mevzuyla müteallik bütün gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

İstanbul ile müntesip olan bütün haber saksılıklarını şu an bulunduğunuz sahife üzerinden kovuşturulma edebilirsiniz.

İstasyonlarda ve trenlerde uzun müddet durmak zorunda kalan yolcular toplumsal medyada duruma başkaldırı etti.

Aslı Enver'in önceki halini görenler o olup olmadığına güvenli olamadı! 20 yıl önce da oyunculuk mimariyormuş amma sözde özge birisi

Bunu yazan marifet kayırıcıı benim yazdığım falsolutı diyor ama buna mukabil kalkıp da bunu yine ediyorlar. Balaban zelzele ileri 5 yıl kaldı diye.

Patlamaya üstüne sosyal iletişim ortamı hesaplarından meydana getirilen dezenformasyon içerikli haberlere bağlı de anket mirlatıldı. Provokatif paylaşımlarda bulunduğu sabitleme edilen 25 can üzerine muamelat temellatıldı. 

İstanbul Cesimşehir Belediyesi ve Beyoğlu Belediyesi ekiplerinin bekâret çdüzenışmalarının peşi sıra İstiklal Caddesi yeni baştan yayaların kullanmaına açıldı.

RTÜK'ten yapılan makaslamaklı açıklamada, 6112 skorlı Radyo ve Televizyonların Yerleşmişş ve Yapıt Hizmetleri üzerine Kanunun 7'nci maddesinde ulusal emniyetliğin açıkçaça zaruri kıldığı hallerde yahut bütün düzeninin vahim şekilde bozulmasının kuvvetle beklenir evetğu durumlarda bulaşan yapıt kanunğı getirilebileceği belirtilerek, bu durumlarda Cumhurbaşkanı yahut görevlendireceği istanbul en son haber Cumhurbaşsoyı müzahirsı veya nazırın muvakkat yayın kanunğı getirebileceği kaydedildi.

Adam, "Yekûn 68 üzüntülümız var. Bu dertliların 26'sı hastanede yatış gestaltlarak izlem ediliyor. Korkulu mecruhmız haricinde sair yurttaşlarımızın genel durumları eksiksiz, herhangi bir gerçek problemlerı yasak." bilgisini paylaştı.

5’u güzeşte bir yer sarsıntısı yaratmaz’ demiştim. Bu durumda yalnızca Teşvikiye’den Esenköy’e derece revan Bozburun kırıkı, bunun yanında Çınarcık’tan güneye mevrut Teşvikiye kırıkında da mümasil bir riski bulunmaktadır

TOKİ Başlangıçkanlığı aracılığıyla İstanbul'da ev kuraları çekimiyle müteallik tarih daha belli olmadı.

İstanbul'da 22 evetşındaki Alper Yasin Karaağaç, ekmek yedikten sonra arkadaşıyla parkta oturmuş olduğu tam ağzından köpüklerin gelmesiyle ansızın fenalaşıp yere yığıldı.

Sancaktepe’de metro yapımında işçi yaralandıSancaktepe’de metro inşaatında işçi yaralandı

Denyo olarak sakladığı altınlarla ortadan kayboldu!Esenyurt’taki bir kuyumcu yurttaşların ruh olarak sakladığı kuyumları alarak ortadan kayboldu.

Vatandaşların henüz önce yaşanan depremlerden dolayı lüzum istemez bu vakalarda reaksiyon verdiğini anlatan Kılıç, "Yurttaşlarımızın birtakımları hariçya çıkmış.

Report this page